Havalı El Aletleri Satış

Keten Havalı El Aletleri Satan Firma

Keten Pnömatik Havalı El Aletleri Teknik Servisi Satiş Acentalığı olarak satışını yaptığımız her türlü ürünün Yedek Parça ve Servis Hizmetlerini de firmamız bünyesi içinde bulunan Tamir ve Bakim Merkezi' mizde güvenle yaptırabilirsiniz.

Garanti süresi dahilinde arizalanan herhangi bir aleti, ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Garanti süresi dışında tamir ve bakımını yaptıracağınız havalı el aletleri, bakım merkezimizde numaralandırılır. Arıza ve yedek parça tespiti yapıldıktan sonra firmanıza bildirilir. Onayınızı müteakiben en kısa zamanda, genel bakımı ve orijinal yedek parça değişimi yapılmış bir şekilde firmanıza teslim edilir. Genel Bakım ve Tamiri yapılmis ürünleriniz, firmamız garantisi altına girmis olur.

Firmanızda bulunan, daha önce satın almış olduğunuz baska markalara ait havalı el aletlerini de firmamızda tamir ettirebilir veya genel bakıma sokabilirsiniz.

Marka ayırımı gözetmeksizin gelen arızalı ürünler, kendi fırma ürünlerimiz ile aynı işleme tabi tutularak Genel Bakımı, Tamiri yapılarak en ekonomik ve en hızlı şekilde firmanıza teslim edilir. Ve yine firmamız garantisine dahil olur

En Çok Arananlar
Gebze Tasarım Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Keten Pnömatik Havalı El Aletleri Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. © 2010